Кошик
Складайте товари

безпека онлайн-покупок та безальтернативна якість

Центр з продажу запчастин, комплектуючих та моделей сільгосптехніки і сервісної допомоги. АгроАксіал обслуговує агросектор України більш ніж 3 роки та має кристально чисту репутацію. Сьогодні нам довіряє понад 800 компаній серед яких як невеличкі фермерські господарства так і аграрні холдинги з різних областей України.

Приєднайтеся до спільноти поціновувачів якості товарів та сервісу та переконайтеся в міцності гарантій АгроАксіал:

Тільки оригінальна продукція

В каталозі ви знайдете запчастини від флагманів світової агроіндустрії (Manitou, JCB, Horsh, Perkins, Claas, Lemken, Monosem, Amazone, Great Plains, Capello та інші), а також від невеликих, проте перспективних брендів (DANA, Spicer, Industriehof, HIFI, Bellota, Baldwin, Carraro). Ми отримуємо товари безпосередньо із заводів-виробників, про що свідчить фірмове маркування на них.

Гарантія мінімальної та незмінної ціни

Довгострокове співробітництво з виробниками та налагоджена логістика дозволили нам гарантувати найбільш прийнятну ціну.

До того ж ми не витрачаємо мільйони на повномасштабну рекламу АгроАксіал, а тому не додаємо «рекламний» відсоток до вартості товарів та послуг. Ціна, оголошена вам менеджером або майстром сервісного центру – остаточна. Ми не змінюємо її під час транспортування продукції або з інших причин.

Гарантія від 1 до 12 місяців

АгроАксіал – офіційний імпортер запчастин від світових агробрендів в Україні. Тому ви отримуєте повноцінну гарантію виробника на придбану продукцію. Гарантійний строк встановлюється виробником та залежить від типу товару.

Лише сертифікована продукція

Безпека та надійність – пріоритети компанії АгроАксіал під час формування каталогу товарів. Ми пропонуємо вам лише ту продукцію, яка пройшла міжнародну, європейську або українську сертифікацію та має відповідне маркування. Сільгосптехніку б/в перед продажем перевіряють інженери компанії.

Гарантія на послуги до 12 місяців

Сервісний центр АгроАксіал обслуговує сільськогосподарську техніку різного типу. Майстерні обладнані пристроями для електронної діагностики, а також надсучасними ремонтним обладнанням. Це, а також досвід інженерів, що налічує щонайменше 5 років, дозволяє гарантувати найвищу якість виконання робіт.

Повернення та обмін протягом 14 днів

Ми суворо дотримуємося Закону України «Про захист прав споживачів» і надаємо покупцям можливість повернути продукцію або обміняти її на іншу. Опція дійсна за умови збереженні цілісності упаковки та невикористання.

Гарантія інформованості щодо товару

Менеджери АгроАксіал захищають ваше право знати про товар усе! На сторінках продуктів ви знайдете специфікацію тої чи іншої одиниці, а консультант, доступний по гарячій лінії +38 (067) 326-17-21, надасть будь-яку додаткову інформацію та за необхідності порадить альтернативу.

Супровідна документація

Незалежно від того, як багато товарів ви замовили, якими чином буде здійснено доставку та за якою послугою ви звернулися в сервісний центр – співпраця з АгроАксіал здійснюється на основі документів, а не усних домовленостей.

Гарантія вчасної доставки

Ми розуміємо, що від строків доставки залежить те, як швидко ви почнете працювати з новою (або оновленою) технікою, а, значить, і те, як швидко отримаєте прибуток. Комплектація замовлення триватиме від 8 годин, а доставка – від 24 годин. Під час оформлення покупки менеджер сповістить вас про точну дату отримання вантажу. Можлива термінова доставка (дізнайтеся деталі у менеджера)!

Гарантія швидкої реакції

Будь-коли ви можете оформити замовлення через онлайн-каталог компанії. Протягом робочого дня (з понеділка по п’ятницю) до ваших послуг консультанти, які допоможуть підібрати запчастину та комплектуючі, порівняти кілька варіантів та оформити замовлення по телефону.

Дізнайтеся більше про безпечне оформлення замовлень та оплату товарів у розділі «Доставка та оплата» або у менеджера компанії за телефоном +38 (067) 326-17-21

 

Запчастини Закрити