Кошик
Складайте товари

Як зробити замовлення?

в АгроАксіал надійність – понад усе

Компанія АгроАксіал піклується про те, як забезпечити вас сільгосптехнікою, запчастинами та комплектуючими гідної якості, вчасно та за прийнятною ціною.

Перевага замовлення в АгроАксіал полягає в тому, що ви співпрацюєте не лише з імпортером та продавцем, а і з потужним сервісним центром, де ми здійснюємо перевірку техніки та заміну деталей. Відповідно, співробітники компанії здатні надати вичерпну інформацію про будь-який товар.

Обслуговування в АгроАксіал складається з наступних кроків:

Крок №1. Пошук запчастини

Щоб безпомилково замовити те, що вам необхідно, радимо дізнатися точний артикул або назву виробника та серійний номер (у цьому випадку за відсутності товару у каталозі консультант матиме шанс забезпечити вас запчастиною). Скористуйтесь пошуком або веб-каталогом запчастин (інформація актуалізується щоденно). Якщо ви не визначилися із моделлю та не маєте серійний номер – зателефонуйте консультанту. Для зареєстрованих юридичних осіб на сайті також доступні для завантаження pdf-каталоги запчастин, представлених виробників.

Крок №2. Замовлення

Оформити замовлення ви можете як онлайн (бажано для запчастин), так і за телефоном. У першому випадку вам необхідно рареєструватись на сайті, щоб побачити повну інформацію про ціни та наявніть товару. Після реєстрації в особистому кабінеті буде зберікатися інформація про всі оформленні замовлення, а також буде можливість завантажити необхідну супровідну документацію.

Крок №3. Підтвердження замовлення та логістика

Менеджер АгроАксіал зв’яжеться з вами, щоб повідомити про строки доставки, обсяг передплати та отримати підтвердження. На цьому етапі вам буде необхідно здійснити передплату у формі безготівкового розрахунку.

Доступні способи доставки:

  • Самостійне вивезення зі складу в Києві, Тернополі, Хмельницькому;
  • Доставка Новою Поштою;
  • Доставка представником компанії.  

Крок №4. Гарантія

На всі позиції каталогу поширюється гарантія виробника та/або АгроАксіал. В залежності від товару та бренду вона становить від місяця до одного року. Також протягом 14 днів ви маєте можливість повернути товар у неушкодженій упаковці та без слідів використання.

Спосіб оплати

Оплата приймається за безготівковим розрахунком. Реквізити для оплати:

IBAN: UA053808050000000026005497519
ЄДРПОУ: 39080172
ІПН: 390801726505
Юр. адреса: 03118, м. Київ, вул. Козацька 116 офіс 108

Діє гнучка система ціноутворення (особливі умови для постійних покупців та оптових замовлень). Зателефонуйте, щоб дізнатися більше.

Запчастини Закрити